PROČ KOLÁČOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Koláčové království je místem, odkud se linou vůně čerstvě upečených koláčů a dortů, jakoby je připravila maminka nebo babička. Denně si tak můžete vybrat na 15 druhů koláčů, dezertů a sušenek. Všechny dobroty se pyšní dobrými vejci, máslem, kvalitní moukou, netradičními chutěmi a ruční výrobou. Denně si tak u nás zamlsáte kousek království nad šálkem čerstvé kávy v naší kavárně nebo vám ho zabalíme i s sebou.

Markéta: „Jsem zkrátka máma, co miluje pečení. Je to vůně, která se line z trouby, když ji otevřu, spokojená tvář každého, kdo ochutná můj koláč nebo bábovku. Je to můj život.”

DENNĚ ČERSTVÉ VYROBENÉ U NÁS

Všechny koláče, dezerty a další dobroty připravujeme ručně dle vlastních receptur a pečeme přímo na místě, abychom uspokojili zákazníky, kteří přijdou na snídani nebo pro svačinu do školy a do práce. Brány do království otevíráme každý všední den v 8:30. Vyjímkou je pondělí, kdy máme otevřeno od 9:00 a naše brány se opět zavírají v 18:00, avšak potkat nás můžete i o víkendu na různých akcích mimo Koláčové království.

Karel: „Na Markétu je spoleh, vše vychytává do nejmenších detailů. Žádné náhražky nebo mražené polotovary, to si vymínila už na začátku. Na chuti a vzhledu všeho, co vyndá z pece, je to znát!”

Z PECE PŘÍMO DO NAŠÍ KAVÁRNY

Vše vám rádi zabalíme s sebou po celý den. Můžete však mlsat přímo u nás v kavárně, kde si můžete odpočinout na šálkem čerstvě připravené italské kávy RESERVA. Připravíme vám i pravou belgickou čokoládu na zahřátí v zimních měsících nebo ledovou na letní osvěžení. Samozřejmostí jsou limonády, mléčné kotejly, ovocné smoothie, nebo výběr prémiových, sypaných čajů Dilmah.

Markéta a Karel: „Naší pekárně říkáme Koláčové království, potože si u nás může vybrat každý milovník poctivých dobrot. Stále rozšiřujeme sortiment, aby byl výběr vskutku královský. Přijďte ochutnat!”