KOLÁČOVÉ KRÁLOVSTVÍ

OBSLUHA DO KAVÁRNY BARISTA/KA

Do koláčového království hledám šikovné lidi, kteří umí a hlavně chtějí obsluhovat a komunikovat se zákazníky. Všeobecně je baví práce s lidmi a jsou komunikativní. Jsme rozvíjející se rodinný podnik, který hledá nového člena týmu na dlouhodobou spolupráci. Naší filozofií je poctivá ruční výroba všech našich výrobků a osobní přístup nejen k zákazníkovy. Obsluha baru a samotného prodeje není nijak složitá, proto uvítám i člověka bez zkušeností, kterého rád zaučím. Stačí jen chuť naučit se nové a být součástí Koláčového království.

Součástí běžného dne je komunikace se zákazníky formou přímého prodeje a příprava baristického sortimentu jako je káva na pákovém kávovaru (espresso a další druhy kávy, které z něho vycházejí), limonády, nealko koktejly atd. Příjímání objednávek a jejich další výdej zákazníkovy. Péče o celkový prodej a chod kavárny.

Jedná se o brigádu na DPP pondělí - pátek 2 - 3x do týdne na ranní a odpolední směny 7:30 - 14:00 | 14:00 - 19:30. Vhodné pro studenty, maminky po mateřské nebo aktivní důchodkyně. Práce na DPP od 19ti let. Při dlouhodobé spolupráci přechod z DPP na HPP.

Rádi bychom abyste:

  • To mysleli vážně
  • Měli zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Odpracovali 2-4 směny v týdnu
  • Byli spolehlivý a dochvilní
  • Nebáli se pracovat
  • Uměli přijmout odpovědnost
  • Měli příjemné vystupování
Neváhejte zavolat, rád si s Vámi domluvím schůzku. Karel

CUKRÁŘ / CUKRÁŘKA

Do koláčového království hledám šikovnou cukrářku/cukráře, na dlouhodobou spolupráci, která ráda peče koláče, dorty a sušenky. Práce není složitá, proto uvítám i člověka se zájmem o pečení, kterého si ráda zaučím.

Jsme rozvíjející se rodinný podnik, který hledá nového člena týmu na dlouhodobou spolupráci. Naší filozofií je poctivá ruční výroba ze základních surovin, dle vlastních receptur.

Pro větší představu doporučuji navštívit web koláčového království. Práce je na DPP, po-pá 7-13h. Při dlouhodobé spolupráci přechod z DPP na HPP

Neváhejte zavolat, ráda si s Vámi domluvím schůzku. Markéta

KONTAKT

Táborská 583/28, Praha 4 - Nusle, 140 00
+420 730 504 356